Juniorink Women 2 jest kontynuacją projektu powstałego w 2006 roku. Idea, która od początku przyświecała temu przedsięwzięciu, opiera się na potrzebie pokazania piękna kobiecego tatuażu artystycznego.


Jako modelki wystąpiły kobiety, które swoje ciała oddały w ręce Sebastiana Juniora – wyjątkowego tatuażysty z ugruntowaną pozycją w branży Tattoo na świecie, cenionego i uhonorowanego licznymi międzynarodowymi nagrodami.


Fotografie wykonał współtwórca projektu – Paweł „Blitz” Rosłon.


Tatuaże przedstawione na zdjęciach zaskakują rozmiarami. Pokrywają często całe plecy i ręce modelek. Zaufanie, jakim modelki obdarzyły swojego tatuażystę, zaprocentowało zachwycającym efektem.
Wysmakowany dobór wzorów, który w niesamowity sposób komponuje i spina całość obrazu, w połączeniu z mistrzowskim kunsztem Juniora, robią ogromne wrażenie - mówi Kasia Adamska, szef artystyczny projektu. Patrząc na te zdjęcia staje się jasne, że to jedna z wielu dziedzin sztuki pisanej przez duże „s”.Niusy Idea Modelki Making of... Galeria Wystawa Ekipa Download Powrót© 2008 Design by SenioR